29.01.2024 13:26
        Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.
           Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
           Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Starszaki zaprezentowały Jasełka.
           Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

• AKCJA CHARYTATYWNA

25.01.2024 16:35
        Poczuj radość z pomagania!

W miesiącu grudniu w naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka słodyczy, dla podopiecznych Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za podarowane słodycze i okazane serce.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

27.12.2023 19:02
        ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• JASEŁKA DLA RODZICÓW

18.12.2023 21:58
        "Bóg się rodzi..."

15 grudnia dzieci z grupy Biedronek przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna scenografia.

• ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

27.12.2023 19:02
        ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE "ŻUCZKI"

13 grudnia w grupie „Żuczków” odbyły się zajęcia otwarte i warsztaty dla rodziców. Tematyka zajęć dotyczyła Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z rodzicami aktywnie brały udział w zabawach świątecznych. Przedszkolaki były bardzo zadowolone, że mogą pracować razem z rodzicami. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciu, za ich osobisty udział pięknie dziękujemy!!!